Usługi serwisowe w naszym domu wczasowym

Zapraszamy do wypoczywania w naszym Domu Wczasowym i korzystania z naszych usług

Wybrane usługi domu wczasowego

W Domu Wczasowym „Przy Skałkach” w Szklarskiej Porębie mogą skorzystać Państwo z szeregu usług serwisowych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!Pensjonat Przy Skałkach

Śniadania

W Domu Wczasowym „Przy Skałkach” dla naszych gości przygotowaliśmy także ofertę śniadaniową.

Dostępne u nas co rano posiłki są szykowane z najwyższej jakości składników. Dzięki temu mogą Państwo uzyskać niezbędną siłę do zwiedzania, jazdy na nartach czy przemierzania górskich szlaków!

Lokalizacja: Kawiarnia Domu wczasowego
Realizacja: 8 - 12

 

Pensjonat Przy Skałkach

Rekreacja

Na naszych gości czeka gama rozrywek wewnątrz obiektu i na zewnątrz. W Domu Wczasowym można pograć w piłkarzyki, pooglądać TV SAT, a w pobliżu Domu Wczasowego można poćwiczyć na miejskiej siłowni, lub skorzystać z boisk, odpocząć przy grillu lub ognisku w strefie rekreacyjnej lub zimą pojeździć na sankach, które wypożyczamy za darmo.

Oferujemy możliwość bezpiecznego przechowania sprzętu sportowego, w tym nart, desek snowboardowych, sanek, a także sprzętu letniego – rowerów i innych urządzeń. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z recepcją.

Lokalizacja: Dom wczasowy Przy Skałkach
Realizacja: 8 - 20

 

 

Obsługa Domu Wczasowego. W czym jeszcze możemy Państwu pomóc?

Pensjonat Szklarska Poręba

Pracownicy naszego Domu Wczasowego „Przy Skałkach” będą do Państwa dyspozycji podczas całego pobytu – od momentu przyjazdu aż do zakończenia wypoczynku u nas. Zależy nam na tym, aby spełnić wszystkie oczekiwania gości, dlatego też jesteśmy przygotowani także na dodatkowe życzenia.

Dajemy możliwość wynajmu sali na imprezy zamknięte, na przykład urodziny, imprezy integracyjne, szkolenia. Organizujemy również specjalne turnusy świąteczne oraz noworoczne, podczas których zapewniamy naszym gościom niezapomniany relaks.

W przypadku dłuższych pobytów lub też przyjazdu większej grupy istnieje możliwość negocjacji cen.

Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej naszego Domu Wczasowego, a także w naszych serwisach społecznościowych.


 

Lokalizacja

Dom Wczasowy Przy Skałkach jest jednym z najładniej usytuowanych miejsc w Szklarskiej Porębie. Znajduje się na wzniesieniu, jest otoczony lasem, jednocześnie w niewielkiej odległości do centrum. Jest świetną bazą wypadową do wycieczek po mieście i w dalsze rejony.

Rezerwacja

Nr telefonu: (+48) 516 090 009
58 - 580 Szklarska Poręba
Ul. 1 Maja 36 A Karkonosze Dojazd

Rezerwacja online

Bądź w kontakcie