Dom wczasowy Szklarska Poręba

Dojazd

Szklarska Poręba położona jest przy drodze krajowej nr 3/E65, łącząca północ z południem Europy. W odległości 2 godzin jazdy samochodem są 3 międzynarodowe lotniska we: Wrocławiu, Pradze i w Dreźnie. Aby dojechać do Szklarskiej Poręby skorzystać można z komunikacji autobusowej, kolejowej lub samochodem. Miasto dzieli się na następujące części: Biała Dolina, Szklarska Poręba Górna, Szklarska Poręba Średnia, Szklarska Poręba Dolna, Marysin i Jakuszyce. Graniczy z Czechami. Jest też dobrym miejscem wypadowym, do odwiedzenia naszych zachodnich sąsiadów na terenie Niemiec.

Dojazd autobusem

  1. Szklarska Poręba posiada szeroką gamę połączeń autobusowych z wieloma miastami w całej Polsce. Zarówno jeśli chodzi o połączenia bezpośrednie jak i łącznikowe. W Szklarskiej Porębie funkcjonuje kilkanaście przystanków dla podróżnych.

  2. Najlepsze połączenie do Szklarskiej Poręby można wykonać poprzez dojazd do Jeleniej Góry. Można też dojechać poprze połączenie z Wrocławia. Na chwilę obecną do Jeleniej Góry jak i Wrocławia, można poprzez komunikację PKS, dotrzeć z każdego miasta w Polsce.

  3. Przed wybraniem się w podróż do Szklarskiej Poręby, komunikacją autobusową. Prosimy sprawdzić najbardziej dogodny dojazd lub połączenie z naszym miastem. Polecamy dojazd z: Jeleniej Góry 21 km, Legnicy 76 km, Wałbrzycha 81 km, Wrocławia 132 km.


INFORMACJE TURYSTYCZNE

Lokalizacja

Dom Wczasowy Przy Skałkach jest jednym z najładniej usytuowanych miejsc w Szklarskiej Porębie. Znajduje się na wzniesieniu, jest otoczony lasem, jednocześnie w niewielkiej odległości do centrum. Jest świetną bazą wypadową do wycieczek po mieście i w dalsze rejony.

Rezerwacja

Nr telefonu: (+48) 516 090 009
58 - 580 Szklarska Poręba
Ul. 1 Maja 36 A Karkonosze Dojazd

Rezerwacja online

Bądź w kontakcie