Dojazd

Szklarska Poręba położona jest przy drodze krajowej nr 3/E65, łącząca północ z południem Europy. W odległości 2 godzin jazdy samochodem są 3 międzynarodowe lotniska we: Wrocławiu, Pradze i w Dreźnie. Aby dojechać do Szklarskiej Poręby skorzystać można z komunikacji autobusowej, kolejowej lub samochodem. Miasto dzieli się na następujące części: Biała Dolina, Szklarska Poręba Górna, Szklarska Poręba Średnia, Szklarska Poręba Dolna, Marysin i Jakuszyce. Graniczy z Czechami. Jest też dobrym miejscem wypadowym, do odwiedzenia naszych zachodnich sąsiadów na terenie Niemiec.

Zaplanuj trasę dojazdu do Domu wczasowego "Przy Skałkach".

Dojazd autobusem

  1. Szklarska Poręba posiada szeroką gamę połączeń autobusowych z wieloma miastami w całej Polsce. Zarówno jeśli chodzi o połączenia bezpośrednie jak i łącznikowe. W Szklarskiej Porębie funkcjonuje kilkanaście przystanków dla podróżnych.

  2. Najlepsze połączenie do Szklarskiej Poręby można wykonać poprzez dojazd do Jeleniej Góry. Można też dojechać poprze połączenie z Wrocławia. Na chwilę obecną do Jeleniej Góry jak i Wrocławia, można poprzez komunikację PKS, dotrzeć z każdego miasta w Polsce.

  3. Przed wybraniem się w podróż do Szklarskiej Poręby, komunikacją autobusową. Prosimy sprawdzić najbardziej dogodny dojazd lub połączenie z naszym miastem. Polecamy dojazd z: Jeleniej Góry 21 km, Legnicy 76 km, Wałbrzycha 81 km, Wrocławia 132 km.


INFORMACJE TURYSTYCZNE

Lokalizacja

Dom Wczasowy Przy Skałkach jest jednym z najładniej usytuowanych miejsc w Szklarskiej Porębie. Znajduje się na wzniesieniu, jest otoczony lasem, jednocześnie w niewielkiej odległości do centrum. Jest świetną bazą wypadową do wycieczek po mieście i w dalsze rejony.

Rezerwacja

Nr telefonu: (+48) 516 090 009
58 - 580 Szklarska Poręba
Ul. 1 Maja 36 A Karkonosze Dojazd

Rezerwacja online

Bądź w kontakcie